У ніч проти 25 червня безпілотники атакували станицю Полтавську в Краснодарському краї. За попередніми даними, під удар потрапила нафтобаза, де виникла масштабна пожежа.
Про інцидент повідомляють місцеві Telegram-канали, пише «Суспільне».
Близько 5-ї ранку з’явилися перші повідомлення про вибухи та займання в станиці Полтавській Красноармійського району.
За словами очевидців, пошкоджено щонайменше три резервуари, один із яких був із пальним. У мережі публікують відео та фото, на яких видно кілька осередків пожежі та густі стовпи чорного диму, що піднімаються над місцевістю і помітні за десятки кілометрів.
Полтавська нафтобаза є важливим регіональним об’єктом. Вона забезпечує пальним частину Краснодарського краю та Республіку Адигею. Її інфраструктура налічує близько 28 резервуарів, а також пов’язана з мережею автозаправних станцій і здійснює оптову та роздрібну реалізацію пального.
В Оперативному штабі Краснодарського краю підтвердили атаку, зазначивши, що займання сталося через падіння уламків безпілотника. За попередньою інформацією, постраждалих немає.
Також повідомляється про тимчасове перекриття дороги між станицею Полтавською та хутором Трудобеліковським.
Водночас губернатор краю Веніамін Кондратьєв публічно ситуацію поки не коментував.
Окремо мер Москви Сергій Собянін заявив, що вночі сили ППО збили два безпілотники, які прямували у бік російської столиці.






