У Рівненській області за вихідні на водоймах загинули троє дітей — наймолодшій було 11 років

У Рівненській області протягом вихідних зафіксували одразу три випадки загибелі неповнолітніх на воді.

Про це повідомили в поліції Рівненщини.

Перший інцидент стався 21 червня в Дубровиці: 15-річна дівчина пішла до ставка разом із друзями без нагляду дорослих і під час купання потонула. Її тіло згодом виявив місцевий житель, після чого медики намагалися провести реанімацію, однак врятувати дитину не вдалося.

Того ж дня ще одна трагедія сталася біля річки Случ поблизу села Прислуч, теж у Рівненській області — там загинула 11-річна дівчинка. За даними правоохоронців, діти, які були разом із нею, злякалися та залишили місце події, не повідомивши дорослих. Про зникнення повідомила мати дитини, після чого водолази знайшли її тіло.

Ще один випадок зафіксували на Сарненщині: у річці Горинь виявили тіло 13-річного хлопчика. Біля водойми знайшли його велосипед та одяг.

За всіма фактами відкрито кримінальні провадження, слідчі встановлюють обставини трагедій.

Правоохоронці закликають батьків бути уважними та не залишати дітей без нагляду біля водойм. За даними ДСНС, від початку червня на воді в Україні вже загинули щонайменше десятки людей, серед них — неповнолітні.

Цікаве по цій темі

Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе тільки за згодою редакції. Для інтернет-видань обовʼязковим є пряме посилання з відкритою індексацією у першому абзаці на статтю, що цитується. Матеріали з плашкою PROMO публікуються на комерційній основі.