25 червня на майданчику Хмельницької атомної електростанції правоохоронні органи проводять слідчі дії. Попередньо, вони пов’язані з окремими закупівельними процедурами, здійсненими у попередні роки.
Про це повідомили в НАЕК «Енергоатом».
У компанії зазначили, що забезпечують повне сприяння правоохоронцям, надають необхідну документацію та зацікавлені у встановленні всіх обставин справи.
У відомстві підкреслили, що чинне керівництво дотримується принципів прозорості та підзвітності, а також підтримує належну правову оцінку можливих порушень незалежно від часу їх вчинення.
Водночас у компанії наголосили, що слідчі дії не впливають на виробничі процеси та безпеку експлуатації. Станція працює у штатному режимі та забезпечує виробництво електроенергії для потреб держави.
Запити щодо деталей розслідування скерували до ДБР, Офісу Генерального прокурора, Національної поліції України та Національного антикорупційного бюро України.






