Міністерка юстиції Німеччини вперше після призначення прибула з візитом до Києва

Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ 26 червня прибула до Києва з одноденним візитом. Це її перша поїздка до України після призначення на посаду.

Про це повідомили у посольстві Німеччини.

Візит приурочений до 30-ї річниці ухвалення Конституції України, яку Верховна Рада прийняла 28 червня 1996 року.

«Конституція України є символом прагнення бути правовою державою та частиною Європи, де вирішальне значення має сила права, а не право сильнішого», — наголосила Губіґ.

Під час перебування в Києві вона візьме участь у конференції, присвяченій ювілею Конституції, а також підпише програму співпраці між Україною та Німеччиною у сфері юстиції на найближчі роки.

Документ передбачає взаємодію, зокрема, у питаннях євроінтеграції України, розвитку судової системи, зміцнення верховенства права та боротьби з корупцією.

Штефані Губіґ зазначила, що вже відвідувала Київ у 2014–2015 роках як статс-секретар Федерального міністерства юстиції після подій Революції гідності.

«Сьогодні я приїхала до країни, яка під час війни захищає свободу всієї Європи від російської агресії. Німеччина й надалі твердо підтримуватиме Україну — як у боротьбі за свободу, так і у зміцненні верховенства права», — заявила вона.

Цікаве по цій темі

Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе тільки за згодою редакції. Для інтернет-видань обовʼязковим є пряме посилання з відкритою індексацією у першому абзаці на статтю, що цитується. Матеріали з плашкою PROMO публікуються на комерційній основі.