У Києві призначили нового керівника управління патрульної поліції — ним став майор Єгор Голубов.
Про це 22 червня повідомила пресслужба столичної патрульної поліції.
Зазначається, що Голубов розпочав службу в патрульній поліції у 2016 році на Донеччині. За цей час він пройшов шлях від рядового патрульного до командира батальйону.
Останніми роками він керував батальйоном патрульної поліції у Краматорську та Слов’янську Донецької області, де виконував важливі завдання під час повномасштабної війни у прифронтовому регіоні.
Попереднього очільника управління Ярослава Курбакова понизили в посаді після стрілянини у Голосіївському районі Києва 18 квітня, внаслідок якої загинули семеро людей.
Після цього інциденту у відставку також подав керівник департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков. Причиною стало оприлюднення відео, на якому двоє правоохоронців залишають місце події під час стрілянини.
Наразі їм інкримінують службову недбалість. Водночас самі патрульні заперечують, що тікали, пояснюючи свої дії необхідністю знайти укриття, щоб не потрапити під обстріл.






