Кабмін спрямував 6,6 мільярда гривень обласним бюджетам для забезпечення підвищених заробітних плат працівникам освіти та соціального захисту.
Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.
Кошти розподілили між 24 областями, визначаючи обсяг фінансування для кожної з них індивідуально — з урахуванням потреб та фінансової спроможності місцевих громад.
Рівень державної підтримки залежатиме від доходів регіонів. Чим нижчі власні надходження території, тим більшу частку витрат компенсує держбюджет.
Зокрема, для областей і громад, де тривають або можливі бойові дії, держава покриватиме до 80% витрат на підвищення зарплат. Для інших фінансово слабших регіонів рівень компенсації становитиме від 50% до 80%.






