Кабмін виділив 6,6 млрд грн на підвищення зарплат вчителям і соцпрацівникам

Кабмін спрямував 6,6 мільярда гривень обласним бюджетам для забезпечення підвищених заробітних плат працівникам освіти та соціального захисту.

Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

Кошти розподілили між 24 областями, визначаючи обсяг фінансування для кожної з них індивідуально — з урахуванням потреб та фінансової спроможності місцевих громад.

Рівень державної підтримки залежатиме від доходів регіонів. Чим нижчі власні надходження території, тим більшу частку витрат компенсує держбюджет.

Зокрема, для областей і громад, де тривають або можливі бойові дії, держава покриватиме до 80% витрат на підвищення зарплат. Для інших фінансово слабших регіонів рівень компенсації становитиме від 50% до 80%.

Цікаве по цій темі

Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе тільки за згодою редакції. Для інтернет-видань обовʼязковим є пряме посилання з відкритою індексацією у першому абзаці на статтю, що цитується. Матеріали з плашкою PROMO публікуються на комерційній основі.