ДСНС повністю виконала заплановані аварійно-відновлювальні роботи на території Києво-Печерської лаври, яка постраждала внаслідок російської атаки в ніч проти 15 червня.
Як повідомив голова ДСНС України Андрій Даник, 23 червня рятувальники завершили консервацію пошкодженого даху Успенського собору, аби запобігти подальшим руйнуванням пам’ятки. Водночас у приміщеннях храму досі працюють теплові гармати для просушування конструкцій.
До ліквідації наслідків атаки понад тиждень були залучені більш як 100 рятувальників із різних підрозділів та понад 25 одиниць спецтехніки.
За словами ДСНС, роботи проводилися у складних умовах і під ризиком повторних ударів, однак дозволили стабілізувати стан пошкодженого об’єкта.
Нагадаємо, Києво-Печерська лавра частково відновила доступ для відвідувачів із 19 червня, зокрема відкрито низку ключових об’єктів комплексу.






