Загроза втрати доступу до коштів з 30 червня: що вимагає Ощадбанк

Загроза втрати доступу до коштів з 30 червня стосується частини клієнтів державного банку Ощадбанк, які беруть участь у програмі «Національний кешбек». Якщо накопичені кошти не будуть використані до 30 червня 2026 року, вони автоматично повернуться до державного бюджету.

Про це розповіли у Новини.LIVE.

У банку попереджають, що загроза втрати доступу до коштів з 30 червня стосується саме спеціальних рахунків, на які нараховується кешбек за купівлю українських товарів. Йдеться не про всі банківські картки, а лише про цільові виплати в межах державної програми.

Клієнтам рекомендують використати накопичені кошти до встановленого дедлайну. Витратити їх можна на оплату комунальних послуг, поштові сервіси, українські товари, ліки, книги або донати на підтримку ЗСУ.

У банку уточнюють, що сама програма не припиняється. Нарахування кешбеку продовжиться і надалі, а перевірити баланс можна через застосунок Дія. Максимальна сума нарахувань залишається без змін — до 3000 грн на місяць.

Окремо громадянам нагадують, що участь у програмі потребує активної прив’язки картки та підтвердження транзакцій у застосунках банку. Якщо користувач не виконає умови або не використає кошти вчасно, вони будуть анульовані.

Таким чином, ключова умова проста: слід встигнути витратити кешбек до 30 червня, інакше кошти повернуться державі.

Цікаве по цій темі

Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе тільки за згодою редакції. Для інтернет-видань обовʼязковим є пряме посилання з відкритою індексацією у першому абзаці на статтю, що цитується. Матеріали з плашкою PROMO публікуються на комерційній основі.