З Ірану повернули чотирьох українських моряків, які перебували на судні, затриманому в Ормузькій протоці. Їхнє звільнення стало можливим у результаті дипломатичної роботи українських представників та взаємодії з міжнародними партнерами.
Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий, пише видання “ Бебель”.
Моряки входили до екіпажу контейнеровоза Epimonidas, який у квітні був затриманий Корпусом вартових ісламської революції Ірану в Ормузькій протоці.
Після інциденту українські дипломати, зокрема консульська служба МЗС та посольство України в Греції, підтримували постійний зв’язок із родинами моряків і судновласником. Це дозволило координувати процес їхнього повернення.
Наразі всі четверо громадян України вже перебувають удома. Вони у безпеці та разом із родинами, стан їхнього здоров’я задовільний.
У МЗС зазначили, що повернення стало результатом тривалої дипломатичної роботи та взаємодії з міжнародними партнерами.






