З Ірану повернули чотирьох українських моряків

З Ірану повернули чотирьох українських моряків, які перебували на судні, затриманому в Ормузькій протоці. Їхнє звільнення стало можливим у результаті дипломатичної роботи українських представників та взаємодії з міжнародними партнерами.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий, пише  видання “ Бебель”.

Моряки входили до екіпажу контейнеровоза Epimonidas, який у квітні був затриманий Корпусом вартових ісламської революції Ірану в Ормузькій протоці.

Після інциденту українські дипломати, зокрема консульська служба МЗС та посольство України в Греції, підтримували постійний зв’язок із родинами моряків і судновласником. Це дозволило координувати процес їхнього повернення.

Наразі всі четверо громадян України вже перебувають удома. Вони у безпеці та разом із родинами, стан їхнього здоров’я задовільний.

У МЗС зазначили, що повернення стало результатом тривалої дипломатичної роботи та взаємодії з міжнародними партнерами.

 

 

 

Цікаве по цій темі

Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе тільки за згодою редакції. Для інтернет-видань обовʼязковим є пряме посилання з відкритою індексацією у першому абзаці на статтю, що цитується. Матеріали з плашкою PROMO публікуються на комерційній основі.