В одеському СІЗО затриманому повідомили про підозру за знущання над співкамерником

Поліція оголосила підозру одному із затриманих, який у слідчому ізоляторі в Одесі знущався зі свого співкамерника та знімав приниження на відео.

Про це повідомляє Головне управління Нацполіції Одещини.

За даними слідства, інцидент стався наприкінці травня. Один із утриманців — 45-річний чоловік, який перебував під вартою за підозрою у розбійному нападі — спровокував конфлікт у камері, після чого бив та принижував нового співкамерника.

Правоохоронці зазначають, що потерпілого змушували виконувати принизливі дії, зокрема ставати на коліна та переносити взуття в зубах. Усі ці дії підозрюваний фіксував на мобільний телефон.

Після зібрання доказів слідчі повідомили фігуранту про нову підозру. У разі доведення вини в суді йому загрожує до шести років позбавлення волі.

Водночас у матеріалах справи зазначається, що потерпілим є посадовець ТЦК, якого раніше затримали у межах окремого провадження щодо катувань і незаконного утримання цивільних. За даними правоохоронців, до тієї справи також причетні інші посадовці та представники громадської організації.

Слідчі дії тривають, встановлюються всі обставини інциденту.

Цікаве по цій темі

Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе тільки за згодою редакції. Для інтернет-видань обовʼязковим є пряме посилання з відкритою індексацією у першому абзаці на статтю, що цитується. Матеріали з плашкою PROMO публікуються на комерційній основі.