Поліція оголосила підозру одному із затриманих, який у слідчому ізоляторі в Одесі знущався зі свого співкамерника та знімав приниження на відео.
Про це повідомляє Головне управління Нацполіції Одещини.
За даними слідства, інцидент стався наприкінці травня. Один із утриманців — 45-річний чоловік, який перебував під вартою за підозрою у розбійному нападі — спровокував конфлікт у камері, після чого бив та принижував нового співкамерника.
Правоохоронці зазначають, що потерпілого змушували виконувати принизливі дії, зокрема ставати на коліна та переносити взуття в зубах. Усі ці дії підозрюваний фіксував на мобільний телефон.
Після зібрання доказів слідчі повідомили фігуранту про нову підозру. У разі доведення вини в суді йому загрожує до шести років позбавлення волі.
Водночас у матеріалах справи зазначається, що потерпілим є посадовець ТЦК, якого раніше затримали у межах окремого провадження щодо катувань і незаконного утримання цивільних. За даними правоохоронців, до тієї справи також причетні інші посадовці та представники громадської організації.
Слідчі дії тривають, встановлюються всі обставини інциденту.






