У ДСНС розповіли про наслідки нічної пожежі в Києві після російської атаки

Рятувальники завершили ліквідацію масштабної пожежі в Дарницькому районі Києва, яка виникла внаслідок російського обстрілу ввечері 25 червня. Роботи з гасіння тривали всю ніч і були завершені на світанку 26 червня.

Про це розповів речник ДСНС Києва Павло Петров у ефірі Суспільне Студія.

За його словами, після атаки в столиці зафіксували наслідки одразу за двома адресами в Дарницькому районі. Найбільше займання сталося на території складських приміщень, куди влучили уламки боєприпасів. Вогонь швидко поширився, що ускладнило роботу рятувальників.

До гасіння пожежі залучили понад 100 співробітників ДСНС та 23 одиниці спеціальної техніки. Повна ліквідація займання тривала до близько 4:30 ранку.

«Уламки впали на складську будівлю, і пожежа швидко розгорілася. Ліквідація тривала всю ніч», — зазначив речник.

На іншій локації в тому ж районі уламки впали на відкриту територію. Там серйозних наслідків не зафіксували, і рятувальники майже не залучалися до робіт.

За даними ДСНС, загиблих унаслідок інциденту немає. Водночас міський голова раніше повідомляв про двох постраждалих, яким надали медичну допомогу на місці.

Загалом у ніч на 26 червня росія атакувала Україну балістичними ракетами та ударними безпілотниками. Частину повітряних цілей було знешкоджено силами протиповітряної оборони, однак зафіксовані влучання та падіння уламків у кількох регіонах.

Цікаве по цій темі

Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе тільки за згодою редакції. Для інтернет-видань обовʼязковим є пряме посилання з відкритою індексацією у першому абзаці на статтю, що цитується. Матеріали з плашкою PROMO публікуються на комерційній основі.