Росіяни вдарили по рятувальниках у Запоріжжі

Росіяни вдарили по рятувальниках під час ліквідації наслідків атаки у Запоріжжі. У місті стався повторний удар дрона під час роботи ДСНС на місці обстрілу.

Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

У Запоріжжі російські війська завдали повторного удару безпілотником по рятувальниках. Вони працювали на місці ліквідації наслідків попереднього обстрілу.

У цей момент рятувальники гасили пожежу, яка виникла після першого удару.

Унаслідок атаки пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль. Особовий склад не постраждав, оскільки встиг перейти в укриття.

За даними ДСНС, удар стався раптово під час виконання робіт на місці руйнувань. Рятувальники були змушені тимчасово припинити роботу та перейти в безпечне місце.

Після стабілізації ситуації вони повернулися до ліквідації наслідків атаки.

Цікаве по цій темі

Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе тільки за згодою редакції. Для інтернет-видань обовʼязковим є пряме посилання з відкритою індексацією у першому абзаці на статтю, що цитується. Матеріали з плашкою PROMO публікуються на комерційній основі.