Кремль звинуватив США у невиконанні домовленостей

Кремль звинуватив США у невиконанні домовленостей Трампа та Путіна в Анкориджі, які, за твердженням Москви, могли бути досягнуті під час саміту на Алясці.

Про це повідомляє Reuters.

У Росії заявили про нібито відмову Вашингтона виконувати узгоджені домовленості.

Протягом кількох днів одразу кілька представників російської влади озвучили схожі заяви. Помічник президента РФ Юрій Ушаков сказав, що США нібито не виконали свої зобов’язання.

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров припустив, що саміт міг бути тактичною дією США, спрямованою на посилення України. Заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков заявив про відхід Вашингтона від раніше обговорених позицій, але додав, що діалог між сторонами може тривати.

Російська сторона також продовжує використовувати поняття “дух Анкориджа”, заявляючи про нібито існуючі домовленості між лідерами США та РФ. Водночас у Вашингтоні офіційно не підтверджували існування таких угод.

Окремо Москва заявляє про готовність до переговорів, але лише на основі так званих “стамбульських домовленостей”. Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія не відмовляється від цього формату.

Також у заявах російської сторони згадуються “реалії на землі” та попередні вимоги МЗС РФ як можливі умови для діалогу.

 

 

Цікаве по цій темі

Всі права захищені. Копіювання матеріалів можливе тільки за згодою редакції. Для інтернет-видань обовʼязковим є пряме посилання з відкритою індексацією у першому абзаці на статтю, що цитується. Матеріали з плашкою PROMO публікуються на комерційній основі.