Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявив про свою відставку з посади лідера Лейбористської партії та глави уряду. Про своє рішення він уже повідомив короля.
Про це пише Sky News.
Стармер пояснив, що кожне його рішення було спрямоване на інтереси країни, і саме тому він вирішив піти з посади.
Він також звернувся до Національного виконавчого комітету Лейбористської партії з проханням організувати процедуру обрання нового лідера. Висування кандидатів розпочнеться 9 липня і триватиме до 16 липня, перед літньою парламентською перервою.
Очікується, що Стармер залишатиметься на посаді прем’єра до вересня — до моменту обрання нового очільника уряду.






