Увечері 25 червня балістика по Києву стала причиною термінового оголошення повітряної тривоги у столиці. Мешканців міста закликали негайно пройти до найближчих укриттів і залишатися там до завершення небезпеки.
Повітряну тривогу в Києві оголосили через загрозу застосування балістичного озброєння. Уже невдовзі після цього у місті пролунали вибухи. Зокрема, близько 20:57 повідомлялося про перші вибухи у столиці.
У Києві попереджали про запуск балістики
Очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко повідомляв про запуск балістичних ракет у напрямку міста. У КМВА наголосили, що під час такої загрози важливо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, адже балістичні ракети мають дуже короткий час підльоту.
Після перших вибухів у Києві з’явилися повідомлення і про повторні вибухи. За інформацією військових, росіяни атакували місто ще однією балістичною ракетою.
Містян закликали залишатися в укриттях
У Повітряних силах ЗСУ також попереджали про небезпеку для столиці. Жителям Києва рекомендували не залишати укриття до офіційного відбою повітряної тривоги.
Балістика по Києву залишається однією з найнебезпечніших загроз, оскільки часу на реагування після оголошення тривоги може бути дуже мало. Саме тому під час таких атак українців закликають одразу переходити у безпечні місця й не чекати підтверджень вибухів або роботи ППО.
Станом на цю мить оголосили відбій.






